Pokaż kategorie
Daj się odnaleźć, stwórz wizytówkę Google

Dobrym sposobem na budowanie swojej obecności oraz na zwiększenie szans na dotarcie do Klientów jest stworzenie wizytówki Google. Dzięki temu rozwiązaniu nasza firma będzie miała szansę na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania oraz pojawi się na Mapach Google. Stworzenie wizytówki jest darmowe, dlatego tym bardziej warto to zrobić.

Posiadanie wizytówki, jest opłacalne zwłaszcza dla firm reklamujących się lokalnie, zwiększając wtedy prawdopodobieństwo na przyciągnięcie klienta do swojej firmy. Ponadto wizytówki wyświetlane są zazwyczaj nad wynikami organicznymi, co jeszcze bardziej zwiększa szansę na zdobycie klienta. W wynikach wyszukiwania widoczne są dane teleadresowe firmy, co ułatwia odbiorcom znalezienie firmy, której szukają.

Dodatkowo w wynikach widoczne są opinie klientów, którzy skorzystali już z usług poszczególnych firm. Dobre opinie mają bezpośredni wpływ na wybór usługodawcy.

Posiadając firmową wizytówkę Google, można śledzić statystyki dotyczące Twoich klientów, liczbę kliknięć, zapytań o trasę dojazdu do siedziby Twojej firmy, a także liczbę osób, które poszukują Twojej firmy. Odpowiedzi na te pytania, pozwolą na lepszą prezentację Twojej firmy w Internecie.

Aby stworzyć firmową wizytówkę w Google:

1. Wejdź na stronę https://www.google.pl/business/
2. Kliknij przycisk Zacznij teraz

3. Jeżeli nie jesteś zalogowany na swoim mailu, zostaniesz przekierowany na stronę logowania.

Zaloguj się.

4. Uzupełnij dane firmy

5. Kliknij przycisk Dalej
6. Potwierdź dane i zaznacz Jestem osobą uprawnioną do zarządzania tą firmą i akceptuję warunki usługi.
7. Kliknij przycisk Dalej
8. Strona Twojej firmy została utworzona

Uwaga! W celu weryfikacji, na podany adres firmy, zostanie przesłana pocztówka z kodem, dzięki któremu twoje dane zostaną potwierdzone i dane Twojej firmy będą wyświetlane w wynikach wyszukiwania oraz na Mapach Google.

Jak widzisz stworzenie wizytówki jest bardzo łatwe i szybkie, dlatego zrób to już dziś i daj się odnaleźć swoim Klientom!

Zapisz się do newslettera

Kontakt

ul. Dworska 2
41-219 Sosnowiec
tel. 783 606 260
akademia@zarezerwujtermin.pl
Zostań ambasadorem
Zostań ekspertem

Zarezerwujtermin.pl to nie tylko rezerwacje wizyt online.
To prosty, intuicyjny, a zarazem rozbudowany system do zarządania biznesem.